USD
USD Amerikansk dollar EUR Euro GBP Brittiskt pund AUD Australisk dollar CAD Kanadensisk dollar BRL Brasilianska Real CNY Kinesiska Yuan CZK Tjeckisk krona DKK Dansk krona HKD Hongkongdollar ILS Israelisk ny Shekel JPY Japanska Yen MYR Malaysisk ringgit NZD Nyzeeländsk dollar NOK Norsk krona PLN Polska Złoty RON Rumänsk leu RUB Rysk rubel SAR Saudiarabisk rial SGD Singaporiansk dollar ZAR Sydafrikanska Rand KRW Sydkoreansk won SEK Svensk krona CHF Schweizisk franc TRY Turkisk lira UAH Ukrainska Hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailändska baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa Proxima Ao Centro De Ubatuba Ubatuba Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Casa próxima ao Centro de Ubatuba Ubatuba Casa próxima ao Centro de Ubatuba Ubatuba Русский Svenska Türkçe
  • Kontakt

Casa Proxima Ao Centro De Ubatuba Villa

ex. Casa Próxima Ao Centro De Ubatuba

Förhandsbokning
2026-09-22
2026-09-23

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

17

Casa Proxima Ao Centro De Ubatuba Villa


När du bor i Casa Proxima Ao Centro De Ubatuba Villa kan du enkelt nå Whale Square, som ligger ungefär 2 km bort.

Villan ligger också cirka 10 minuter med bil från Projeto TAMAR Ubatuba och cirka 15 minuter med bil från Ubatuba Aquarium. Denna villa erbjuder närhet till Praia do Tenorio (4 km) och Praca do Cruzeiro (2,1 km).

Restaurangen Imuzak Sushi erbjuder sydamerikanska specialiteter cirka 13 minuters promenad bort. Det finns också Rodoviaria de Ubatuba busstation, som ligger mindre än 700 meter bort.

  • Lokala sevärdheter
  • Ubatuba Aquarium
    2,5 km
  • Praia Grande
    4,5 km
  • Flygplatser
  • Sao Jose dos Campos Regional
    133 km

Bekvämligheter på boendet

Beskrivning

  • Helt rökfritt
  • Wi-Fi
  • Parkering
  • Inga husdjur
  • Bagageförvaring

Aktiviteter och avkoppling

  • Trädgård

På rummet

  • Trädgårdsmöbler

Hotellregler

Incheckning: från 15:00 till 22:00
Utcheckning: från 10:00 till 11:00

Vanliga frågor

  • Tillåter Casa Proxima Ao Centro De Ubatuba Villa husdjur?

    Casa Proxima Ao Centro De Ubatuba Villa tillåter inte husdjur.
  • Finns det en bubbelpool på Casa Proxima Ao Centro De Ubatuba Villa?

    Ja, en bubbelpool erbjuds på Casa Proxima Ao Centro De Ubatuba Villa.

Uppgifter och priser



Ange datum för din vistelse för att kontrollera tillgänglighet.

Galleri

Feedback

Uppgifter om vistelsen

Ditt betyg

Hemskt Fantastiskt

Kontakta oss



Förhandsbokning
2026-09-22
2026-09-23

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

Tack för att du prenumererar
Stäng
Juridisk information
  • Sekretesspolicy
Företag
Casa Proxima Ao Centro De Ubatuba Villa, Brasilien

Rua Graciliano Dos Santos, Ubatuba, Brasilien

Hålla dig uppdaterad

Genom att prenumerera på vårt nyhetsbrev blir du den första som får våra senaste nyheter och erbjudanden.

Hotellbokningar online

Kontakt

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved